Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Wszystko o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, bolące biodro czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]