Vitberg zaprasza do Pracowni Wibroterapii na AWF w Krakowie

Na www.youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4 uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

W 2018 roku na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm człowieka. Będą w niej także prowadzone zajęcia dla studentów AWF-u z zakresu fizykoterapii, kosmetologii oraz odnowy psychosomatycznej. Zestawy RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć jednocześnie do powysiłkowej regeneracji zawodników. Rozgłos krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się aparaty marki Vitberg?

W przyszłości rezultaty testów mogą pomóc w doskonaleniu terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców wyczynowych. Zapewne w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane badania z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddane będzie oddziaływanie wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki badań będą porównywane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]