Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]