Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Więcej informacji o Vitberg opinie uzyskasz tu

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

RAM Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, montownię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]