Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Sprawdź Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, ułatwiają relaksację pacjenta, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]