„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Skieruj się w to miejsce po więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]