Portal „Kto Cię wyleczy” recenzuje urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz ból szyi i ramion. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania kolana, plecy, biodra, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]