Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Wszystko o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Kolana, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Z pomocą tych elementów można skutecznie zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]