Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Skorzystaj z wiedzy psychologa w UK

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Aktualnie zjawisko to jest zdecydowanie mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skorych do pracy właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii generuje ogrom utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują mnóstwo komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się też trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane podczas rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339