Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu urządzeń masujących firmy Vitberg istotna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]