Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Dalsze informacje o badaniach wysokościowych Kęty

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej trudni się wykonywaniem psychotestów badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (koło przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Oferta Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: walców, wciągarek, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych maszyn. Oferta naszych usług dotyczy między innymi testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów różnych maszyn; badania pracowniczych; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Dla Państwa wygody wykonujemy badania w godzinach porannych, a także popołudniowych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług zamieszczony jest w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na solidne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Adres:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]