Polskie meble designerskie – tego nie zaoferuje zwykła sieciówka

Chcesz zamówić designerskie meble do salonu? Sprawdź https://stfurniture.com/sklep/.

Mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, potrafi dużo powiedzieć o naszym charakterze, poczuciu estetyki oraz o tym, jak pojmujemy komfort. Klientów nie podoba się już asortyment wszędobylskich meblarskich sieciówek, gdzie można kupić meble, wytwarzane w dziesiątkach tysięcy sztuk, jednakowe dla klientów z Polski, jak i ze świata. Z tej przyczyny szukamy mebli, które nie tylko będą podkreślać naszą osobowość, ale także okażą się ergonomiczne. Takie właśnie są meble polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – krajowy producent mebli rzemieślniczych

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 roku i jej trzonem para projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim praktyką. Jednakże wyjątkowe meble proponowane przez studio STF to owoc drobiazgowej pracy większej ekipy pracowników, składającej się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Studio Swallow’s Tail z nadzwyczajną drobiazgowością podchodzi do procedury produkcji nowych serii produktów, oddając każdemu z etapów – od wstępnego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To niezwykłe dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego produktu powoduje, iż meble studia STF charakteryzują się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie zadziwia więc, że meble tej marki zdobyły mnóstwo wyróżnień z dziedziny designu i można oglądać je na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (np. w Kolonii, w Paryżu lub w Łodzi).

Gdzie zamówić minimalistyczne meble studia STF?

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można nabyć wchodząc na stronę internetową marki. Prócz praktycznych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli drewnianych oferuje też komody, krzesła oraz ławki, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi świeczniki oraz ramy luster). Warto zaznaczyć, że zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Designerskie meble studia STF można nabyć także w salonach meblowych w Europie (m.in. w Holandii bądź w Belgii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Warszawie, we Wrocławiu czy w Gdańsku).

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]