designerskie stoły drewniane

Dom bez stołu jest niepełny. Sprawdź dlaczego powinieneś go mieć

Czy postawiony w jadalni, w kuchni czy w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest najważniejszym meblem w mieszkaniu. Dlatego wybierając stół warto postawić nie tylko na jego efektowny design, ale też jego jakość.

Stół – serce domu

W pokoju dziennym przesiadujemy przez większą część czasu i tam też zazwyczaj się relaksujemy, jednakże to stół w jadalni jest rzeczywistym centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Momenty, które spędza się na wspólnym spożywaniu śniadań i obiadów z najbliższymi, najsilniej przyczyniają się do zbudowania relacji towarzyskich i rodzinnych. Stół integruje, bo umożliwia bliskość kilku osób na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji rozbudza potrzebę konwersacji między bliskimi. Powinno się zorganizować mieszkanie tak, żeby wydzielić w nim przestrzeń na ustawienie stołu w odpowiedniej odległości m.in. od hałaśliwego telewizora. Dzięki temu nie tylko zwykłe posiłki, ale również imprezy świąteczne czy urodzinowe pozwolą wszystkim skoncentrować się na tym co w tej chwili jest najważniejsze, a więc kontakcie z krewnymi i ze znajomymi. Liczne badania pokazują na dodatek, iż posiłek przy stole pomaga wytworzyć właściwe nawyki żywieniowe również u najmłodszych dzieci. Przy stole konsumujemy posiłki wolniej i bez stresu, na co korzystny wpływ ma, rzecz jasna, styczność z najbliższymi.

Designerski stół do jadalni – ogromna wytrzymałość

Stół do kuchni lub jadalni powinien być mocny. Będzie przecież codziennie w użyciu, nieraz nie tylko celem zjedzenia obiadu, ale również jako miejsce odrabiania lekcji, zrealizowania jakichś prac, do których potrzeba większej płaskiej powierzchni czy nawet do zabawy, przykładowo gry w pokera lub w gry planszowe i układania konstrukcji z klocków z dziećmi. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od najlepszych projektantów wyróżniają się ogromną trwałością, naturalnością materiałów wykorzystanych do ich produkcji (między innymi drewno dębowe oraz orzechowe), a także oryginalnym wzornictwem, których na darmo szukać w asortymencie popularnych salonów meblowych. Projektanci nowoczesnych stołów oferują dodatkowo stoły rozkładane, użyteczne w czasie okazjonalnych spotkań w większej gromadzie znajomych. Zamawiając designerski stół możemy być pewni, że nabywamy stół, który przetrzyma lata. Dostajemy również możliwość jego personalizacji, i w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać pomieszczenie.

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]