Designerskie meble marki Noti – czym się wyróżniają?

Chcesz zamówić wyjątkowe meble Poznań? Sprawdź noti.pl.

Aranżując pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po odnowieniu mieszkania, dążymy do tego, żeby zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie chcemy, żeby wnętrza pokazywały naszą osobowość, a to często jest niemożliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane w dużych ilościach przez znanych producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli sobie to wyobrażamy. Polacy także mogą się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych

Noti to wytwórca mebli, działający na rodzimym rynku już od 16 lat i od początku skupia się na tym, aby oferowane przez niego sprzęty były proste, komfortowe, a jednocześnie eleganckie i, co najistotniejsze, by cechowały się trwałością. Marka współpracuje z poważanymi krajowymi designerami, którzy tworzą swoje wzory z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, aby zawsze spełniały one pragnienia użytkownika. Wyróżniającą zaletą mebli Noti jest to, iż rewelacyjnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti wykonywane są odręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o klimat, m.in. poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je zamówić?

Noti oferuje sprzęty, stanowiące oryginalną interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo siedziska z kolekcji Termo czy x40 lub sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tego producenta można przyjrzeć się osobiście w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Oprócz tego kolekcje Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Lublinie, w Łodzi oraz w Katowicach.

Pochodzenie zdjęcia: https://noti.pl

Adres:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]