Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ zlecisz wykonanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma profesjonalistom

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]