Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Szukasz szczegółowych wiadomości o sklepie WooCommerce? Wejdź na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/

Pragniesz założyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ergonomia i opracowanie analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak szeroką popularnością cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że błyskawicznie opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, posiada niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać wyższe pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek rozrasta się też funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo przez DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia też analizę danych sprzedaży (opracowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zatroszczy się o poprawną o semantykę kodu

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o użycie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą również blog, na którym szybko można informować klientów o promocjach oraz nowych towarach albo zamieszczać recenzje i różnorodne porady dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]