Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z niewielkiej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku błyskawicznie przeistoczyło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą turystów oraz inwestorów. Chcesz spędzić urlop w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, restauracje i trasy spacerowe. W czasie wczasów w Gdyni warto też odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla turystów z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym wysoki komfort i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, odtwarzaczem DVD, a także czajnikiem, żelazkiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i wyśmienite posiłki w niewysokiej cenie.