Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak świetnej oferty tworzenia i pozycjonowania stron internetowych!

Wygoda witryn internetowych bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując strony www należy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach internautów – jeżeli poruszanie się po stronie przysporzy im problemów, szybko przeniosą się na drugą witrynę i wybiorą towary innej firmy. By zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie wykonana strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie opuścili jej za prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, jaką powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części portalu – ściągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na stronie. Istotna będzie także to, żeby główne elementy strony osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od dawna stosowanych w sieci.

Zleć projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie nowoczesnej witryny www nie jest łatwe. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać pewność, iż witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]