Sprzątanie strychów i poddaszy

Sprzątanie strychów może przebiec szybko i bez bałaganu. Istnieje mnóstwo instytucji, które wspomagają ten proces, wypożyczając konsumentom elementy potrzebne przy opróżnianiu nieruchomości. Jakie to elementy? Zweryfikujmy to.

Opróżnianie strychów – pozbądź się starej lodówki, ekranu LCD i płyt CD

Prace budowlane to bardzo wyczerpujące czynności, szczególnie jeśli dotyczą sporych powierzchni. Gruz należy zutylizować, wykorzystując w tym celu dostarczone wcześniej pojemniki. Tego typu elementy wspomagające sprzątanie strychów możemy dostać u profesjonalnych firm, działających we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Gdańsku, Białymstoku). Za odpowiednią stawkę można je wydzierżawić na ustalony wcześniej termin (na przykład pięć dni). Koszt wywiezienia odpadów ze strychu nie jest duży – uzależniony jest od wielkości nieruchomości i rodzaju sprzętów przeznaczonych do recyklingu (chłodziarki, monitory lub baterie).

Opróżnianie strychów – chroń naturę

Dzięki takim propozycjom nie musimy samodzielnie oczyszczać gratów z dużej powierzchni – firma przeprowadzi wszystko w naszym imieniu. Do tego jeszcze pracownicy firmy zapakują gruz do stosownego kontenera i przewiozą wszystko na wysypisko. Zepsute urządzenia AGD muszą być poddane zabiegom chroniącym środowisko naturalne, nie można więc na własną rękę ich rozmontowywać i wywozić. Dlatego jeśli planujemy wykonać prace remontowe – nawiążmy kontakt z fachowcami, którzy dysponują wysokiej jakości akcesoriami i mogą zutylizować odpady, nieważne czy jest to pył po remoncie, czy niedziałający ekran.