Profesjonalne czyszczenie grobów

Jeśli potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków, skieruj się na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, że stawki uzależnione są także od gabarytów grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]