Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Chcesz poznać więcej szczegółów o organizacji wesel w Krakowie? Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub śluby, od wielu już lat nie są już organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, na które sprasza się nieraz nawet i sto osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a następnie przygotować i podać potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizacja przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na układanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór dekoracji sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, by stoły były poprawnie nakryte i pięknie przystrojone, dania były pyszne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również aby obsługa w profesjonalny sposób serwowała biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – menu dobrane do stylistyki przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w sferze aktywności dla zaproszonych, lecz także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, deserów i napojów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient może zatem samemu skompilować menu z proponowanych potraw. Trzeba jednakże podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i często na życzenie klienta decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów dań.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]