Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Sektor transportu stale się rozwija, m.in. z powodu globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków importu i eksportu. Z tej przyczyny potrzebuje także coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu towarów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi nieprzerwanie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, kubaturowe i BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji używane są wyłącznie surowce wysokiej klasy, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie nabyte przez ostatnie 30 lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers konstruowanie coraz to lepszych projektów na najwyższym poziomie, o czym świadczy między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do transportu niezwykle delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w mieście Malnia lub w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na terenie całej UE w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o komfort konsumentów, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do zabudów spółki są zawsze dostępne, co minimalizuje czas wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co w dużym stopniu skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.