Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Kraków lotnisko parking długoterminowy. Uzyskaj więcej informacji.

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – szybko i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]