Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Dowiedz się więcej o cateringu firmowym Katowice - skieruj się tu.

Ważne spotkanie biznesowe, konferencja albo szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed potrzebą organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na organizowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak wygląda ta usługa?

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 8-10 godzin, często także przez kilka dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć pełny posiłek w pobliskiej restauracji. Stąd konieczne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również zanieść ze sobą na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o zabrudzenie rąk czy garnituru. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczany jest także sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotny element szkoleń biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to także możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze kwestii roztrząsanych na szkoleniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o wygodę partycypantów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]