Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Jeśli chcesz zlecić catering, zajrzyj w to miejsce.

Kiedy organizujesz wystawne wydarzenie prywatne czy biznesowe, na które chcesz zaprosić dużą liczbę gości, zapewne nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując popularne przekąski oraz napoje w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia przeważnie wymagają odpowiedniej oprawy również w sferze potraw. Wszak nie przystoi rozstawić na stolikach gości po prostu herbatników oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Zamierzasz zamówić usługę cateringu? Jasno komunikuj swoje oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na komunie, wesela czy chrzty. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego znacznie różnią sięmiędzy sobą np. ceną i listą posiłków proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno opisać swoje oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego rodzaju to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą większość naszych gości.

Catering – dania przygotowane przez doświadczonych kucharzy

Przyrządzanie potraw choćby dla niewielkiej ilości gości może stać się olbrzymim problemem, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie pozostałych istotnych elementów wydarzenia. Jest to też sposobność uraczenia uczestników wybornymi potrawami przyrządzonymi przez zawodowych szefów kuchni. Należy przy tym zaakcentować, iż ważną cechą posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na talerzu. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]