Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Chcesz zlecić organizację imprez firmowych w Krakowie? Zajrzyj tu.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu stworzenie silnych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby uczcić otrzymane nagrody branżowe, jak również różnorodne sympozja, gale dla wspólników biznesowych czy szkolenia. Takie imprezy wymagają należytego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak wybrać salę na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie mamy w firmie pojemnych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, należy szukać propozycji najmu lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją estetyką do charakteru planowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Należy w takich sytuacjach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które stanowczo uwydatni ważność uroczystości. A jeśli na event sproszone będą osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Masz lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Podczas organizacji imprezy firmowej nie można przegapić tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce pysznych potraw dla gości, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się ozdobieniem stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Warto więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i imponujące wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w zgrabny sposób.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]