pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszukania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, np. w Poznaniu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, np. “depilacja brwi kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych firm na przedstawienie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym dane miasto. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz projektowaniem stron www od ponad dekady. Przez ten okres na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]