Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Balice? Zajrzyj na https://pandaparking.pl, żeby dowiedzieć się więcej.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]