organizacja przyjęć okolicznościowych

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też komunie święte, ceremonie chrztu oraz „18-tki”. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, na ogół nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy powinniśmy wynająć pasujący do okazji lokal.

Jak dobrać miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której będą brać udział w większości dorośli, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których dużą grupę uczestników stanowią najmłodsi, jak chrzty albo komunie, dobrze jest urządzać w miejscu, które poza użyczeniem sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania serwowane zaproszonym też powinny być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o smaczne potrawy, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskim stylu

Znalezienie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudne, ale rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście królewskiej atmosferze urządzane są tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można zmieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, przez ułożenie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]