Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Sala na wesele Kraków - sprawdź informacje o ofercie na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Sala weselna – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę znaczących czynników. Przede wszystkim musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli salę do tańca. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na uroczystość poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza hotelowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy wybranie menu, dekoracja sali i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ok. 130 gości. Imprezę można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 30 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]