Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Chcesz poznać więcej informacji o aktualizacji WordPressa? Skieruj się na http://tinyurl.com/yd2jdo2n.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z najczęściej stosowanych CMS-ów. Ze względu na to, iż jest szybki i łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego w tej chwili do projektowania skomplikowanych stron firmowych i sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa przyczyną niemiłych sytuacji, toteż ważną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Czemu zaleca się polecić opiekę nad stroną www znawcy?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Nagminnie jednak firmy po postawieniu strony zaniedbują regularne wdrażanie najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, mimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z nieprzewidzianymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Tym samym ważne jest, by działanie to wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, należy polecić opiekę nad stroną www znawcy.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla firm i freelancerów

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych firm, którzy troszczą się o sprawne oraz trwałe działanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest również blogerom i freelancerom posiadającym własne strony www. W bazowym pakiecie oferty znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, eliminacja skutków zawirusowania oraz pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także wszelkiego typu monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, zmian zawartości oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]