catering okolicznościowy, catering na chrzciny

Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i podjąć ich pysznymi przekąskami i napojami. Możesz próbować przygotować je samemu, lecz przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Na dodatek to twoja uroczystość i chcesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie służyć za kelnera albo sterczeć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne imprezy zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku dzierżawić lokalu!

Gdy wymienia się usługę cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu weselnym lub spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę ogromnej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a nieraz również tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy zdecydujemy się na wynajem lokalu czy wygodniej będzie zorganizować zabawę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce wykwintne dania.

Menu dostosowane do życzeń osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na dowolne rodzinne wydarzenie. Wykwalifikowani kucharze bez trudu opracują jadłospis współbrzmiące ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny bądź na rocznicę ślubu. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę komersów, studniówek oraz półmetków. Poszukując firmy oferującej tę usługę polecamy postawić na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wizji i – co ważne –budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. pomagając w przystrojeniu i rozstawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]