Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking strzeżony przy Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz bez problemu dojechać na terminal, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – co zrobić z samochodem?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.