Flobo – automatyczna obsługa należności

Pokaźna porcja informacji o automatycznej księgowości. Przeczytaj koniecznie!

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – jak to działa?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych czy niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy firma za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]