Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Jeśli chcesz nabyć kontenery KP, powinieneś odwiedzić tę stronę

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko używane są też kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]