Poznaj polskiego dystrybutora i producenta blach dachowych

W tym miejscu zapoznasz się z ofertą producenta pokryć dachowych.

Stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne zalety tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Nieskomplikowany montaż i możliwość dopasowania do każdej struktury dachu – pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku względów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachui zarazem ułatwia transport i wyładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe rozstawienie zabiera z reguły o wiele więcej godzin. Kolejną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do właściwie każdej, również bardzo wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również większą szczelnością. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

Żeby nabyć nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, rozsianych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Chlubą REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się podwyższoną odpornością na powstawanie zarysowań, rdzewienie, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, więc nie licząc swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. włazy dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08