Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi wewnętrznych drewnianych - zobacz co mogą Ci zaproponować

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na rynku spowodowało, iż jej pracownicy zapewniają odbiorcom wysoką jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za sprawą użycia w trakcie ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o zachowanie kilku wartości: zadowolenia klienta, całkowitego komfortu użytkowania produktów, ich najwyższej jakości oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się dużą dbałością o jakość własnych produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla konsumentów, którzy poszukują niestandardowych, ale całkowicie ergonomicznych oraz solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz i tworzą znakomitą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niepowtarzalne, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z surowców wysokiej klasy, więc zachowują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także w sferze obsługi klientów. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje bezpłatne doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego szkicu, perfekcyjnie dostosowanych do konkretnej wizji. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale też ich szerokości.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]