Kontenery na odpady – do przewozu odpadów lub materiałów sypkich

Jeśli szukasz kontenerów na śmieci, powinieneś odwiedzić ten adres

Nie wszystkie śmieci mogą być wyrzucane do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które powstają w trakcie wszelkiego typu renowacji i prac budowlanych, a także odpadów industrialnych. Należy je odwozić do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną poddane recyklingowi zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z przechowywaniem oraz przewozem odpadów. Aby się przed nimi ustrzec, warto wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dopasowane do składowania i transportu gruzu, starych mebli, opakowań i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które doskonale sprawdzają się przy wywozie nieczystości ciekłych i półpłynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są także niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak trociny, wióry metalowe czy granulaty. Ich załadunek ułatwia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najłatwiejsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla jakich firm?

Adresatami oferty producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze podmioty. Pośród nich można wymienić m.in. ekipy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem mieszkań, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego typu zakłady produkcyjne. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się podmioty świadczące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Użyczają je one klientom, a po napełnieniu odwożą do punktu legalnego ich magazynowania lub utylizacji.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]