Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Producent stolarki drewnianej - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na www.oknostol.com.pl

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle eleganckie i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od zabytkowych budynków po futurystyczne wille. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna bardzo pięknie

Współcześnie okna drewniane są produkowane z użyciem innowacyjnych technik, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a mycie jest błyskawiczne. Okna drewniane zapewniają znakomite efekty wizualne, mają opływowe profile, najlepszej jakości klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna rodzimego – np. dębu, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Okna drewniane są modne nad Wisłą, ponieważ łączą organiczne tworzywa z nowoczesnymi technologiami.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi oraz komfort. Naturalne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne balustrady, idealne do zabytkowych budowli lub nowoczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy odnawianiu wnętrz – to materiał organiczny i absolutnie bezpieczny dla środowiska. Budując dom warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i estetyczne surowce drewniane.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]