Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić projektowanie wnętrz Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]