Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Uzyskaj kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Innowacyjna konstrukcja powoduje, że takie budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być używane jako budynki całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – lekka struktura

Nowoczesne domy drewniane to świetny pomysł na wybudowanie ekologicznej posiadłości. Ludzie coraz częściej decydują się na wybudowanie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one wiele walorów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Odpadają także roboty związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne mają coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać architekta

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich jeszcze docieplać. Kolejnym plusem jest mała grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować również poza sezonem, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem murowania. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]