blacha na rąbek stojący, pokrycie dachowe

Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Blachy na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – wytrzymałość i piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek wspaniale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze uznanie. Pięknie wyglądająca i mocna blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Cechują się prostym i zarazem błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na rdzę i idealnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Blachy na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną warstwą gwarantująca ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. woda oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku modelach, co umożliwia dopasowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również zminimalizować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08