Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Pracownia architektoniczna Kraków. Kompleksowa pomoc specjalistów

Biuro architektoniczne oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może wykonać pełny projekt obiektu, a potem aktywnie doglądać zaawansowanie robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już gotowych domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz kreatywnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budynków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a równolegle po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi kawiarnie, żłobki, budynki rekreacyjne czy mieszkania pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować praktyczne i pojemne szafy wnękowe, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]