architekt, biuro architektoniczne Kraków

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Na pewno chcesz, żeby w świeżo wybudowanym gniazdku każdy szczegół był taki jak trzeba. Na sukces podjętych przez Ciebie starań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być jednak skomplikowane – dokument może wykonać pracownia architektoniczna lub też, jeśli zależy ci na terminie, możesz kupić gotowy szkic. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W sieci w parę chwil znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich oferty dla mało wymagających osób i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za trochę więcej, niż 2000 zł. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście możemy być pewni, że dokument będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem architekt zapyta nas, co jest dla nas najważniejsze.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo bardziej kosztowny niż gotowy – osoby, które się na niego zdecydują muszą liczyć się z kosztami rzędu 200 zł za m2.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]