Czego maluchy uczą się podczas warsztatów kulinarnych dla dzieci?

Szukasz korzystnej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Nie czekaj! Zajrzyj w to miejsce.

Dzieci kochają asystować nam w gotowaniu – wybierać i przynosić składniki czy przystrajać ciasta. Chciałabyś rozwijać zapał kulinarny Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w wieku od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci rozwijają swoją pomysłowość i uczą się samodzielności i co najważniejsze – nabywają pożyteczne umiejętności. A przy tym kapitalnie się bawią. Wybieranie oraz mieszanie składników, komponowanie ciekawych smaków oraz ćwiczenie nieskomplikowanych przepisów – to wszystko powoduje, iż maluchy chętnie eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają też reguły, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co niewątpliwie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach uczestniczą także rodzice, w związku z tym jest to doskonała okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Zajęcia odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. Podczas warsztatów dzieci przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi wielbiciele sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – przygotować pyszny makaron na słodko lub słono, ewentualnie podjąć się pieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi dodatkami pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje także pyszny deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to doskonały sposób spędzania wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych potraw daje pociechom dużo szczęścia. Nawet bardzo przekorny maluch będzie z pasją oddawał się pieczeniu smakowitej pizzy lub ozdabianiu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednie nastawienie do dzieci.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]