Jak wybrać kufry na motocykl

Kufry na motor znajdziesz na www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewnie często musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motocykl. Ale który kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motor, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]