Wisiorki srebrne

Zamów wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety komfort nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz mieć zawieszony blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, rąbu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]