Usługi dla każdego – zakupy z dostawą do domu

Potrzebujesz więcej wiadomości o pełnej ofercie zakupów z dostawą do domu? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na e-skowronek.pl.

Nie da się uciec od nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Bez wielu przysmaków da się przeżyć, jednakże bez zdrowych warzyw i owoców jest to niemożliwe. Niestety częstokroć sytuacja życiowa bądź zawodowa sprawia, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością kłopotliwą. Wtedy dużym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy z dostawą do domu – usługa pomocna w wielu sytuacjach

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich latach pozytywnie na popularność sprzedaży online w Polsce. Z powodu nieustannie zmieniającego się rynku i potrzeb klientów, dużo przedsiębiorstw korzystających dotychczas tylko z standardowych kanałów sprzedaży, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tę stronę skierowała się też branża spożywcza, która zazwyczaj sporadycznie oferowała zakupy z dostawą do domu zamawiającego. Od kilku lat z delikatesów online korzysta sporo różnorodnych grup konsumentów. To często osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrealizować zakupów w godzinach umożliwiających dostanie w markecie świeżych produktów, opiekunowie noworodków, a także osoby w starszym wieku, dla których częste wyjścia do osiedlowego marketu są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się także z czystej wygody – to spora oszczędność czasu, który można poświęcić na sport bądź rozrywkę.

Delikatesy online – pieczywo ze znanej krakowskiej piekarni

Korzystając z zakupów przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać z szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale też mięs, wędlin oraz ryb dostarczanych wyłącznie przez wypróbowanych i rzetelnych polskich producentów. Dodatkowo sklep oferuje aromatyczne, polskie pieczywo wypiekane w piekarni słynnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone na podany adres w terminie 2 dni, a za zamówienia powyżej określonej sumy oferowana jest darmowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Adres:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]