Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Dowiedz się więcej o przedłużanych rzęsach.

Długie i bujne rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. Współcześnie nawet panie, których natura nie obdarowała ciemną oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wytwarzane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – syntetyczne oraz naturalne

Sztuczne rzęsy to szybki i niezawodny sposób na doskonałe wykończenie makijażu. Chcesz zainwestować w wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku albo w formie kępek. W pierwszym wypadku jedyne co należy zrobić to nalepić cały pasek do górnej powieki tuż nad linią naturalnych rzęs – efekt jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast perfekcyjnie zagęścić włoski, lecz można je zastosować jedynie na zewnętrznych partiach powiek. Obecne w sklepach warianty rzęs są wytwarzane z wysokiej klasy polimerów, np. poliestru, ale także z naturalnych materiałów, jak np. wyjaławiane ludzkie włosy, włoski pozyskane z norek syberyjskich bądź jedwab. Aktualnie popularne stają się także rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne powinny być lekkie, by nie przeciążać oka i gwarantować wysoki wysoki komfort, a jednocześnie proste do nałożenia i nadzwyczaj mocne. W sprzedaży znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku bardzo dobrze sprawdzające się na wytwornych bankietach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, że do ich zakładania potrzebne są odpowiednie akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący alergii, jak również pinceta. Po usunięciu sztucznych rzęs, powinno się również posmarować skórę odpowiednią odżywkę, która wzmocni prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]