kapsułki lavazza a modo mio

Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Firm produkujących kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieustannie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX w. w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił niewielki sklep, gdzie mielono ziarna kawowca i wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Szybko zdobyły one serca obywateli miasta. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich mieszanek, ustanawiając standardy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje jedynie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków dystrybuowanych przez tego producenta. Obecnie w sprzedaży spotkać można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale wciąż wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do wielu popularnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Superbia czy Napoli Ristretto), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), czekolady (Mokaccino) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]